Zeynep Karabiber

Benim için göz kamaştırıcı bir yolculuk olan üniversite hayatımda, KTO Karatay Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünü tercih ettiğim için kendimi şanslı hissediyorum. KTO Karatay Üniversitesi, nitelikli akademisyenleri, sunduğu sosyal ve akademik imkânları ile öne çıkan bir kurum olmanın yanı sıra öğrenci toplulukları ve etkinlikleriyle de üniversite hayatıma renk kattı. Bu aktif ve dinamik atmosferin içinde yer aldığım için çok şanslıyım. Üniversitede aldığım dört yıllık eğitimim boyunca bizlere verilen eğitimin kalitesi, akademisyenlerimizin bilgi ve deneyimlerini aktarmak için gösterdiği özveri, mesleki gelişimimde büyük bir rol oynadı.

Kampüsümüzdeki çeşitli etkinliklerde ve öğrenci topluluklarında görev aldığım süre içerisinde, sosyal ağlarımı ve liderlik becerilerimi geliştirme fırsatı buldum. Organizasyon komitelerinde yer almam, etkinliklerin planlanması ve uygulanması süreçlerinde aktif rol oynamamı sağladı. Bu deneyimlerim; takım çalışması, sorumluluk alma ve zaman yönetimi gibi hayati yetkinliklerimi güçlendirdi.

KTO Karatay Üniversitesi’nde geçirdiğim zaman boyunca akademik ve sosyal alanlarda kendimi sürekli geliştirme fırsatı buldum. Bu değerli deneyimler, iş hayatına özgüvenle ilerleme sürecimde bana yardımcı oldu. Ve tabii ki mezun olduktan sonra da KTO Karatay Üniversitesi bu yolculukta beni yalnız bırakmadı. Kariyer Gelişim ve Mezun İlişkileri Ofisi ile her daim yanımda olmaya devam etti.

Üniversitede geçirdiğim harika dört yıl boyunca bana sunulan tüm destek ve fırsatlar için minnettarım. Sizler sayesinde büyüdüm, öğrendim ve kendimi geliştirdim. Eğitim hayatımdaki bu önemli dönemi benim için unutulmaz kılan KTO Karatay ailesine teşekkür ederim.